Kimim Ben?

Merhaba, ben Emrah EFE; geçmişle günümüz arasında sıkışıp kalmak yerine geleceğe yönelik adımlar atmak adına ufkunu genişletmiş ve yetkinlik edinmiş bir dijital pazarlama uzmanıyım.

Takvimler 1987 yılını gösterdiğinde Bursa’da dünyaya geldim ve 1993 yılından itibaren Kuşadası’nda yaşamaya başladım. Burada aldığım ilköğretim eğitimimin ardından askerî lise sınavlarını kazanarak lise ve üniversite eğitimim için Ankara’da bulundum. Dönem üçüncüsü olarak tamamladığım akademik eğitimimin ardından TSK mensubu olarak Amasya ve Antalya’da görev yaptım. Sağlık sorunları sebebiyle TSK’dan emekli olduktan sonra yeni bir kariyer yolu çizerek ticari hayatıma devam ettim.

Satış pazarlama sektöründe hizmet veren bir şirkette 3 yıl üst düzey yöneticilik yaparak edindiğim tecrübe ve sektörün öncülerinden aldığım profesyonel eğitimler ile kendimi bu alanda geliştirmeye devam ettim.

Son yıllarda dijital pazarlamaya harcanan paranın, geleneksel yöntemlere harcanan parayı geçmesiyle doğru sektörde ilerlediğimi fark ederek dijital pazarlama olarak freelance hizmet vermekle birlikte yenilikleri öğrenmeye de devam ettim. Şimdi; bu süreçte okuduğum bir kitapta karşılaştığım “Toplumda esir değil üretici olun. Işığınızı perdelerin ardına saklamayın.” mottosu ile hizmetinizdeyim.

iletişim